Strona główna

Poznaj naszą sieć

Pierwsza Apteka Artfarm powstała w 2001 roku w Tarnowie. Obecnie to prężnie działająca sieć nowoczesnych aptek.

O zdrowie i komfort naszych pacjentów dbamy w kilkunastu lokalizacjach: Tarnów i okolice, jak również w innych miastach poza województwem małopolskim – Kłobuck, Lesko, Lubliniec, Mielec, Ostrów, Połaniec, Staszów, Tuszyma.

Nasz zespół

To około 70 pracowników fachowych magistrów i techników farmacji. To oni są wizytówką naszej firmy, dbamy o dobrą atmosferę w pracy i możliwość osobistego rozwoju.

Nasze wartości

Praca

Lista aptek

Kłobuck

Apteka Artfarm

ul. Wieluńska 31B, 42-100

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-18.00

niedziela: 10.00-18.00

klobuck@artfarm.pl 323648043
Lesko
Apteka Artfarm

ul. Stawowa 22, 38-600

pon-piątek: 8.00-19.00

sobota: 8.00-15.00

niedziela: zamknięte

lesko@artfarm.pl 134927255
Lubliniec
Apteka Artfarm

ul. Oleska 20E, 42-700

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-20.00

niedziela: 10.00-20.00

lubliniec@artfarm.pl 343743772
Mielec
Apteka Prolek

ul. Piaskowa 2, 39-300

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-18.00

niedziela: zamknięte

mielec.piaskowa@artfarm.pl 175836235
Ostrów
Apteka Artfarm

Ostrów 224A, 39-103

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-17.00

niedziela: zamknięte

ostrow@artfarm.pl 146960512
Połaniec
Apteka Jaśminowa

ul. Czarnieckiego 1/1, 28-230

pon-piątek: 8.00-22.30

sobota: 8.00-20.00

niedziela: 11.00-20.00

jasminowa@artfarm.pl 146960511
Staszów
Apteka Prolek

ul. Mickiewicza 62, 28-200

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-20.00

niedziela: 9.00-18.00

staszow@artfarm.pl 146960518
Staszów
Apteka Artfarm

ul. Krakowska 49, 28-200

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-20.00

niedziela: 9.00-18.00

staszow.krakowska@artfarm.pl 158612904
Tarnów
Apteka Jasna

ul. Jasna 71, 33-100

pon-piątek: 7.30- 20.00

sobota: 8.00-15.00

niedziela: zamknięte

jasna@artfarm.pl 146960506
Tarnów
Apteka Pomarańczowa

ul. Szpitalna 26, 33-100

pon-piątek: 7.30-19.30

sobota: 8.00-15.00

niedziela: zamknięte

pomaranczowa@artfarm.pl 146960507
Tarnów
Apteka Zielona

ul. Klikowska 2, 33-100

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-18.00

niedziela: 9.00-15.00

zielona@artfarm.pl 146960510
Tarnów
Apteka Prolek

Os. Niepodległości 3A, 33-100

pon-piątek: 8.00-18.00

sobota: zamknięte

niedziela: zamknięte

niebieska@artfarm.pl 146218393
Tuchów
Apteka Prolek

ul. Mickiewicza 48, 33-170

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-20.00

niedziela: 9.00-14.00

tuchow@artfarm.pl 146960519
Tuszyma
Punkt Apteczny Artfarm

Tuszyma 138 a, 39-321

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-17.00

niedziela: zamknięte

tuszyma@artfarm.pl 146960509
Zakliczyn
Apteka Artfarm

ul. Malczewskiego 29, 32-840

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-15.00

niedziela: 10.00-13.00

zakliczyn@artfarm.pl 146652167
Zator
Apteka Artfarm

ul. Słowackiego 1, 32-640

pon-piątek: 8.00-20.00

sobota: 8.00-20.00

niedziela: 9.00-15.00

zator@artfarm.pl 334322742

Kontakt

Biuro, ul. Do Prochowni 12 B, 33-100 Tarnów

14 696 05 08

biuro@artfarm.pl